Základní škola > Akce školy > Turnaj v miniházené, "O pohár ředitelky školy"

Turnaj v miniházené, "O pohár ředitelky školy"

25.6.2024

V úterý 25. 6. 2024 proběhl turnaj všech tříd z prvního stupně v miniházené. Tento turnaj probíhá vždy 2 x ročně, v létě a v zimě. Letní turnaj proběhl na školním dvoře, hrálo se systémem každý s každým v kategoriích 1. třídy, 2. - 3. a 4. - 5. třídy. Jako rozhodčí byli tentokrát povoláni naši bývalí hráči, kteří nyní házenou hrají v kategorii muži a dorost v týmu Dukly Praha a také již pískají jako rozhodčí mládežnické soutěže. Jsou to bratři Jiří a Jaroslav Nytra. Po celé dopoledne nám přálo počasí, sluníčko svítilo a osvětlovalo výkony všech hráčů, které byly výborné.

Všichni mladí házenkáři si užívali sportování, ostatní spolužáci fandili a p. učitelky hráčům radily, podporovaly a držely palce. Nakonec vše dopadlo velmi dobře a putovní poháry získaly týmy 1. A, 3. B a 5. B. Všem gratuluji, děkuji a těším se na další ročník.