Základní škola > Akce školy > Pěšky do školy: Ráno plné zábavy a červené barvy

Pěšky do školy: Ráno plné zábavy a červené barvy

20.9.2024

V pátek 20. září se naše škola zapojila do celostátní akce “Pěšky do školy”. Většina žáků přišla v červené barvě, což vytvořilo úžasnou atmosféru plnou energie a nadšení.

Ráno se na Šesťáku sešli žáci všech tříd, mnozí z nich nesli transparenty s nápisy podporujícími zdravý životní styl a ochranu životního prostředí. Bylo skvělé vidět, jak se všichni zapojili a přinesli své vlastní kreativní nápady.

Akce “Pěšky do školy” nám připomněla, jak důležité je být aktivní a pečovat o naše zdraví. Navíc jsme si uvědomili, že i malé změny, jako je chůze do školy, mohou mít velký dopad na naše životní prostředí.

Děkujeme všem, kteří se zapojili a přispěli k tomu, aby tento den byl nezapomenutelný. Už se těšíme na další podobné akce!

Za žákovský parlament: Niki, Matouš, Kája, Nina, Tobík a Věra