Základní škola > Akce školy > Valentýnský školní ples

Valentýnský školní ples

Ve čtvrtek 13. února se na naší škole konal Valentýnský ples, který tradičně organizuje žákovský parlament. Role moderátorů se úspěšně ujali Amálie Dárková a Václav Čiverný. Plesu se zúčastnili studenti různého věku, od žáků 5. tříd až po naše deváťáky. Potěšilo nás, že se přišli podívat i někteří absolventi naší školy. Ples zahájila svým vystoupením taneční skupina pod vedením pana učitele Urbánka. Jejich dvě vystoupení se nám moc líbila a vysloužili si velký potlesk. Každoročně probíhají během plesu různé aktivity a jednou z nich je volba MISS a MISSÁKA plesu. Letošním vítězným párem byli Vojta Maťátko a Zuzka Šrámková. Všem účastníkům to moc slušelo i jejich chování bylo velmi reprezentativní. lkou zásluhu na bezchybném průběhu měli žáci a žákyně z žákovského parlamentu a určitě velký dík patří Hance Tydlitátové , Janě Keprové a Zuzaně Šimkové, které na letošním plese poprvé otevřely Valentýnskou mňamkárnu. Těšíme se na příští ples!