Základní škola > Akce školy > Čarodějnice v družině

Čarodějnice v družině

30.4.2024

30. dubna přesně na den se konalo v družině na školním dvoře pálení čarodějnic. Velká vatra sice nebyla, vystačily nám dva grily, které nám posloužily jako malé ohniště. Chtěla bych moc poděkovat naší paní ředitelce za povolení akce s opékáním buřtů, a také kolegyním v družině za přípravu stanovišť a uskutečnění různých disciplín. Po absolvování soutěží vyvrcholilo odpoledne opékáním nejen buřtů, ale i pečiva.

Na tento den jsme si objednali pěkné počasí a vál nám k tomu i příjemný vánek. Myslím si, že se akce zdařila a děti mají mnoho zážitků. Letos nás ještě čeká sportovní odpoledne ve Stromovce. Datum a čas dáme včas vědět.

Hana Absolonová, vedoucí vychovatelka ŠD