Základní škola > Akce školy > Finálový turnaj pražské školní ligy

Finálový turnaj pražské školní ligy

23.5.2024

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 odehráli žáci naší školy závěrečný turnaj v miniházené ve sportovním areálu Astra na Zahradním městě. Hrály zde dva týmy v kategorii 1. - 3. třída a 4. - 5. třída. Vybraní žáci odehráli nejdříve utkání ve skupině a následně oba týmy postoupily do bojů o 1. - 8. místo.

Mladší skončili ve skupině první a ve čtvrtfinálovém utkání zvítězili. Další semifinálové utkání se již nepodařilo vyhrát, a proto pokračovali v boji o 3. místo. Zde se vše povedlo a po velkém boji zvítězili a získali bronzovou medaili.

Starší skončili ve skupině druzí a pokračovali také ve čtvrtfinále, které vyhráli. Následoval boj v semifinále, kde bohužel prohráli ve velmi tvrdém souboji. To je tedy posunulo do utkání o 3. místo, kde také zvítězili. Boj byl velmi těžký, utkání skončilo remízou a střílely se tři sedmimetrové hody. Zde jsme již nezaváhali a zvítězili. Tento tým získal krásnou bronzovou medaili.

Velmi gratuluji vítězům a děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Martina Charvátová, třídní učitelka 3. B