Základní škola > Akce školy > Žáci z 5. A na novém dopravním hřišti

Žáci z 5. A na novém dopravním hřišti

31.5.2024

Třída 5. A se vydala na nově zrealizované dopravní hřiště na západním okraji Letenské pláně, nedaleko tramvajové smyčky Špejchar. Na této akci žáci měli možnost vyzkoušet si v praxi, jak ovládat dopravní prostředky a dodržovat dopravní předpisy. Naše bezpečí bylo zajištěno díky přítomnosti Policie Prahy 6, kteří na nás nejen dohlíželi, ale i odměňovali za naši disciplinovanost drobnými dárečky.

Dopravní hřiště se nám velmi líbilo a bylo pro nás přínosem nejen zábavy, ale i vzdělávání. Nicméně jsme si neodpustili drobnou poznámku – uvítali bychom na hřišti i semafor, který by ještě více zvýšil autentičnost našeho cvičení v dopravní výchově.

Mgr. Andrea Havlíková, třídní učitelka 5. A